Atalar Oto Çekici ve Kurtarıcı | Güvenli Çekici

Atalar Oto Çekici

Atalar Oto Çekici

Atalar Oto Çekici 

Senelerdir  Kartal’da ve Şehirlerarasında araç taşıma, oto kurtarıcı hizmeti veren Kartal Oto Kurtarma 7-24 güçlü ve tecrübeli ekibiyle işinin en iyisini yapan oto kurtarma firmasıdır.

Firmamız Oto Kurtarıcı Çekici Araç Çekme işleri için Atalar  her yerinde bulunan araçlarımız müşterilerimizin araması esnasında çok çabuk bir şekilde istenilen yere vakit kaybetmeden ulaşmasını sağlamaktadır. Firmamız çalışanları işlerinin en iyisini yapan ekip arkadaşlarından oluşmaktadır.

100 TL' den başlayan fiyatları ile Atalar Oto çekici 7-24 firması hizmetinizdedir. Firmamız insanların yolda kalmış olmasını bazı oto kurtarma firmaları gibi ganimet ve fırsat arayışında olmadan vicdani fiyat uygulaması başlıca ilkemizdir. Firmamız bu ilke ve prensiplerinden asla ödün vermemektedir. Biz önce kendini ylda kalmış düşüncesiyle hareket eden bir yapıya sahibiz. Bizlerden fiyat alarak diğer firmalarla karşılaştırın sonunda farkı görmüş olacaksınız.

Fimamızda çalışan ekip arkadaşlarımız aracınız nerde kaldıysa en kısa zamanda sizlerin yanında hızlı bir şekilde gelip arabanızı kurtarıyoruz. Bizleri aradığınız takdirde Atalar'ın  neresinde olursanız olun acil ve hızlı bir şekilde geliyoruz güvenli ve kaliteli çekici hizmeti vermiş oluyoruz.
Yolda kalmış aracınızı arızasına göre öncelikle en yakın servise yada tamirciye götürülmesi sizlerin isteği ile yapılır. Şehirler arasında kalan vatandaşlarımıza da bilgi doğrultusunda gıda, su ve diğer ihtiyaçlarını da karşılamak başlıca insani görevimizdir. Ayrıca şehirler arası yolda kalmış müşterilerimize de en uygun fiyatlarla konakl

DİĞER BÖLGELER

+15 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.